Menu

Lista startowa - Niedziela

Trasa szarfowana start w dowolnej minucie startowej pomiędzy 11:16:00 a ostatnim zawodnikiem.

Nazwisko Imię Klub Kategoria SI Czas startu Życzenie
Weronika Cych WKS Śląsk Wrocław W21E 504041 11:00:00
Piotr Parfianowicz UNTS Warszawa M21E 8640916 11:00:00
Wojciech Dwojak WKS Śląsk Wrocław M21E 8640911 11:04:41
Dawid Stefański WKS Grunwald Poznań M21E 1421257 11:06:34
Kinga Królik UKS Azymut Pabianice W21E 8640907 11:07:39
Lukasz Gryzio UKS Azymut Pabianice M21E 887235 11:09:16
Anna Matyba WKS Grunwald Poznań W21E 553475 11:12:06
Maria Pabich UKS Azymut Pabianice W21E 553466 11:15:17
Małgorzata Siess UKS Azymut Pabianice W21E 887236 11:15:23
Sławomir Szczepański MJDOP M21E 9102128 11:16:00
Julia Krempińska UKS Azymut Pabianice W16 1260703 11:17:00
Konrad Płóciennik UKS Azymut Pabianice M18 887245 11:17:00
Anna Kowalewska 12 BZ Szczecin W21E 1394450 11:18:00
Zbigniew Pokrzywiński 12 BZ Szczecin/Azymut Mochy M21E 1394401 11:18:00
Barbara Galla HKS Azymut Mochy W55 423086 11:19:00
Tomasz Grykiel KS Julian M35 11:19:00
Katarzyna Jędrowska 31 BLT W21E 249959 11:20:00
Andrzej Benewiat 12 BZ Szczecin M35 1394486 11:21:00
Katarzyna Konc UKS Azymut Pabianice W40 7202778 11:21:00
Marcin Gorzelańczyk KS Hades M21E 2067850 11:22:00
Justyna Królewicz 12 BZ Szczecin W21E 1394424 11:22:00
Tomasz Grykiel KS Julian M35 11:23:00
Agnieszka Szuleta - Kosicka Kb Maniac Poznań W45 11:23:00
Wojciech Wiatr :) M21E 11:24:00
Agnieszka Filipiak Scania W16 249925 11:25:00
Dawid Zając UKS Azymut Pabianice M18 887246 11:25:00
Agnieszka Alabrudzińska 12 BZ Szczecin W21E 1394470 11:26:00
Krzysztof Gruchot 12 BZ Szczecin M21E 1394415 11:26:00
Magdalena Gorczyca KS Hades W45 2067842 11:27:00 późny start
Mariusz Nosalski M40 253479 11:27:00
Paulina Dudzińska W21E 504412 11:28:00
Maciej Sztranek UKS Azymut Pabianice M12 2043890 11:28:00
Rafał Wójcik KOS BnO Szczecin M21E 1394405 11:28:00
Maciej Andrzejczak UKS Azymut Pabianice M16 887252 11:29:00
Piotr Krempiński UKS Azymut Pabianice M35 7202779 11:29:00
Krzysztof Gruhn Oriento Expresso Team M21E 2111025 11:30:00
Zuzanna Kubicka UNTS Warszawa W21E 8625739 11:30:00
Natalia Wolniewicz W14 249933 11:30:00
Jarosław Konczalski MKMB M35 11:31:00
Marcin Marszałek OK! Sport M45 1970244 11:31:00
Grzegorz Cieślak MJDOP M21E 9201438 11:32:00
Franciszek Krempiński UKS Azymut Pabianice M12 2061725 11:32:00
Tomasz Pabich UKS Azymut Pabianice M35 886310 11:33:00
Jan Sztranek UKS Azymut Pabianice M16 1407621 11:33:00
Adrianna Filipiak Scania W14 249942 11:34:00
Marcin Luczak run4energy M21E 249955 11:34:00
Martyna Miśkiewicz OK! Sport W21E 7200382 11:34:00
Leszek Soboń CSWLąd M45 2048176 11:35:00
Paweł Wolniewicz M40 249932 11:35:00
Wojciech Jusik Biegaj z Mapą M35 7809260 11:37:00
Tomasz Kosicki Ok!Sport M45 1412342 11:37:00
Tomasz Pierunek 12 BZ Szczecin M21E 1394472 11:38:00
Jacek Gorczyca KS Hades M45 2067843 11:39:00 późny start
Przemysław Gładysiak HKS M35 11:39:00
Cezary Gałązkiewicz M21E 249950 11:40:00
Joanna Owczarz W21S 249944 11:40:00 wczesny start
Tomasz Tkaczuk UKS Azymut Pabianice M35 7900030 11:41:00
Jarosław Wojciechowski M50 249947 11:41:00 późny start
Artur Bednarek Oriento Expresso Team M21E 2111026 11:42:00
Izabela Sobczak 5 pułk artylerii Sulechów W21S 2061726 11:42:00
Krzysztof Mol 5 pułk artylerii Sulechów M40 2061717 11:43:00
Barbara Hoffmann W21S 887095 11:44:00 wczesny start
Dariusz Konarczak KS Hades M21E 501149 11:44:00
Krzysztof Rajewicz 31 BLT M40 11:45:00
Mikołaj Druciarek WKS Grunwald Poznań M21E 553476 11:46:00
Katarzyna Karpa Smashing pĄpkins W21S 249929 11:46:00
Lukasz Nowicki 5 pułk artylerii Sulechów M35 2061722 11:47:00
Katarzyna Sadurska-Galla Rajd Konwalii TEAM W21S 11:48:00
Piotr Pancerz M40 249958 11:49:00
Marta Jankowska 12 BZ Szczecin W21S 11:50:00
Arkadiusz Jewuła 12 BZ Szczecin M21E 1394423 11:50:00
Rafał Wilk 12 BZ Szczecin M35 1394489 11:51:00
Mateusz Filipiak Scania M20 249927 11:53:00
Szymon Schulmann Biegaj z Mapą M21S 249928 11:54:00
Bartłomiej Krause Biegaj z Mapą M35 2067811 11:55:00
Rafał Pocierznicki 12 BZ Szczecin M21S 1394414 11:56:00
Paweł Jusik Biegaj z Mapą M21S 253462 11:58:00
Wojciech Bobrowski 12 BZ Szczecin M21S 1394422 12:00:00
Kamil Przyworski 5 pułk artylerii Sulechów M21S 2061721 12:02:00