Menu

Lista startowa - Piątek

Trasa szarfowana start w dowolnej minucie startowej pomiędzy pierwszym a ostatnim zawodnikiem.

Nazwisko Imie Klub Kategoria SI Czas startu Zyczenie
Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice M12 2043890 18:00
Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice M12 2061725 18:02
Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice M14 1407621 18:04
Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice M16 887252 18:00
Zając Dawid UKS Azymut Pabianice M18 887246 18:06
Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice M18 887245 18:10
Filipiak Mateusz Scania M20 18:14
Jewuła Arkadiusz 12 BZ Szczecin M21E 18:00
Stefański Dawid WKS Grunwald Poznań M21E 501145 18:01
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa M21E 8640916 18:02
Druciarek Mikołaj WKS Grunwald Poznań M21E 18:03
Gruchot Krzysztof 12 BZ Szczecin M21E 18:04
Dwojak Wojciech WKS Śląsk Wrocław M21E 8640911 18:05
Łuczak Marcin run4energy M21E 18:06
Pokrzywiński Zbigniew 12 BZ Szczecin/Azymut Mochy M21E 18:07
Konarczak Dariusz KS Hades M21E 501149 18:08
Fliszkiewicz Artur MJDOP M21E 9201439 18:09
Gryzio Łukasz UKS Azymut Pabianice M21E 887235 18:10
Szczepański Sławomir MJDOP M21E 9102128 18:11
Wójcik Rafał KOS BnO Szczecin M21E 1394422 18:12
Bednarek Artur Oriento Expresso Team M21E 2111026 18:13
Pierunek Tomasz 12 BZ Szczecin M21E 18:14
Gałązkiewicz Cezary M21E 18:15
Gorzelańczyk Marcin KS Hades M21E 2067850 18:16 późny start
Wojciech Sebastian Wilga Orient M21E 18:17 późny start
Pocierznicki Rafał 12 BZ Szczecin M21S 1394423 18:18
Przyworski Kamil 5 pułk artylerii Sulechów M21S 2061721 18:19
Bobrowski Wojciech 12 BZ Szczecin M21S 18:20
Nowicki Łukasz 5 pułk artylerii Sulechów M35 2061722 18:00
Krause Bartłomiej Biegaj z Mapą M35 18:01
Gładysiak Przemysław HKS M35 18:03
Pabich Tomasz UKS Azymut Pabianice M35 886310 18:04
Wilk Rafał 12 BZ Szczecin M35 18:05
Benewiat Andrzej 12 BZ Szczecin M35 18:07
Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice M35 7900030 18:08
Rogowski Andrzej 12 BZ Szczecin M35 18:09
Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice M35 7202779 18:12
Pancerz Piotr M40 18:02
Mol Krzysztof 5 pułk artylerii Sulechów M40 2061717 18:11
Wolniewicz Paweł M40 18:13
Gorczyca Jacek KS Hades M45 2067843 18:02
Soboń Leszek CSWLąd M45 2048176 18:03
Kosicki Tomasz Ok!Sport M45 1412342 18:04
Wojciechowski Jarosław M50 18:01
Banach Kacper Szarfowana 501144 18:00
Banach Zuzanna Szarfowana 249922 18:00
Dwojak Nina Pocahontas Szarfowana 504052 18:00
Gramacki Maciej Szarfowana 18:00
Gładysiak Marta HKS Szarfowana 18:00
Gładysiak Piotr HKS Szarfowana 18:00
Gładysiak Ula HKS Szarfowana 18:00
Kępiński Mikołaj WKS Grunwald Szarfowana 553475 18:00
Kosicka Julia Kb Maniac Poznań Szarfowana 412341 18:00
Mateusz Adrianna WKS Grunwald Szarfowana 1394892 18:00
Pabich Hanna UKS Azymut Pabianice Szarfowana 886698 18:00
Wolniewicz Agata Szarfowana 18:00
Wolniewicz Natalia W14 18:01
Filipiak Adrianna Scania W14 18:03
Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice W16 1260703 18:04
Owczarz Joanna W21E 18:00 wczesny start
Pabich Maria UKS Azymut Pabianice W21E 553466 18:01
Miśkiewicz Martyna OK! Sport W21E 7200382 18:02
Królewicz Justyna 12 BZ Szczecin W21E 18:03
Kubicka Zuzanna UNTS Warszawa W21E 8625739 18:04
Kowalewska Anna 12 BZ Szczecin W21E 18:05
Królik Kinga UKS Azymut Pabianice W21E 8640907 18:06
Alabrudzińska Agnieszka 12 BZ Szczecin W21E 18:07
Cych Weronika WKS Śląsk Wrocław W21E 504041 18:08
Dudzińska Paulina W21E 504412 18:09
Siess Małgorzata UKS Azymut Pabianice W21E 887236 18:10
Matyba Anna W21E 553475 18:11
Jędrowska Katarzyna 31 BLT W21E 18:12
Hoffmann Barbara W21S 887095 18:13
Filipiak Agnieszka Scania W21S 18:14
Karpa Katarzyna Smashing pĄpkins W21S 18:15
Sadurska-Galla Katarzyna Rajd Konwalii TEAM W21S 18:16
Jankowska Marta 12 BZ Szczecin W21S 18:17
Sobczak Izabela 5 pułk artylerii Sulechów W21S 2061726 18:18
Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice W40 7202778 18:00
Gorczyca Magdalena KS Hades W45 2067842 18:02
Szuleta - Kosicka Agnieszka Kb Maniac Poznań W45 18:03
Galla Barbara HKS Azymut Mochy W55 423086 18:01