Menu

Lista startowa - Sobota

Trasa szarfowana start w dowolnej minucie startowej pomiędzy pierwszym a ostatnim zawodnikiem.

Nazwisko Imie Klub Kategoria SI Czas startu Zyczenie
Krempiński Franciszek UKS Azymut Pabianice M12 2061725 11:02
Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice M12 2043890 11:10
Kalupa Daniel Aktywne Choszczno M14 11:04
Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice M14 1407621 11:06
Telatyński Maciej Aktywne Choszczno M16 11:14
Andrzejczak Maciej UKS Azymut Pabianice M16 887252 11:16
Zając Dawid UKS Azymut Pabianice M18 887246 11:07
Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice M18 887245 11:25
Filipiak Mateusz Scania M20 249927 11:15
Szczepański Sławomir MJDOP M21E 9102128 11:00
Luczak Marcin run4energy M21E 249955 11:02
Wójcik Rafał KOS BnO Szczecin M21E 1394405 11:04
Stefański Dawid WKS Grunwald Poznań M21E 501145 11:06
Konarczak Dariusz KS Hades M21E 501149 11:08
Druciarek Mikołaj WKS Grunwald Poznań M21E 553476 11:10
Jewuła Arkadiusz 12 BZ Szczecin M21E 1394423 11:12
Bednarek Artur Oriento Expresso Team M21E 2111026 11:14
Pokrzywiński Zbigniew 12 BZ Szczecin/Azymut Mochy M21E 1394401 11:16
Dwojak Wojciech WKS Śląsk Wrocław M21E 8640911 11:18
Gruchot Krzysztof 12 BZ Szczecin M21E 1394415 11:20
Fliszkiewicz Artur MJDOP M21E 9201439 11:22
Gryzio Lukasz UKS Azymut Pabianice M21E 887235 11:24
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa M21E 8640916 11:26
Gałązkiewicz Cezary M21E 249950 11:28
Gorzelańczyk Marcin KS Hades M21E 2067850 11:30
Sawka Paweł M21E 11:32
Pierunek Tomasz 12 BZ Szczecin M21E 1394472 11:34
Bobrowski Wojciech 12 BZ Szczecin M21S 1394422 11:36
Schulmann Szymon Biegaj z Mapą M21S 249928 11:38
Pocierznicki Rafał 12 BZ Szczecin M21S 1394414 11:40
Przyworski Kamil 5 pułk artylerii Sulechów M21S 2061721 11:42
Jusik Paweł Biegaj z Mapą M21S 253462 11:44
Jusik Wojciech Biegaj z Mapą M35 7809260 11:03
Nowicki Lukasz 5 pułk artylerii Sulechów M35 2061722 11:09
Benewiat Andrzej 12 BZ Szczecin M35 1394486 11:11
Pabich Tomasz UKS Azymut Pabianice M35 886310 11:13
Krause Bartłomiej Biegaj z Mapą M35 11:17
Rogowski Andrzej 12 BZ Szczecin M35 1394477 11:19
Krempiński Piotr UKS Azymut Pabianice M35 7202779 11:21
Grykiel Tomasz KS Julian M35 11:23
Tkaczuk Tomasz UKS Azymut Pabianice M35 7900030 11:29
Wilk Rafał 12 BZ Szczecin M35 1394489 11:33
Gładysiak Przemysław HKS M35 11:35
Gabryszak Piotr M35 11:37
Nosalski Mariusz M40 11:01
Wolniewicz Paweł M40 249932 11:05
Mol Krzysztof 5 pułk artylerii Sulechów M40 2061717 11:27
Pancerz Piotr M40 249958 11:31
Soboń Leszek CSWLąd M45 2048176 11:12
Kosicki Tomasz Ok!Sport M45 1412342 11:18
Gorczyca Jacek KS Hades M45 2067843 11:22 późny start
Wojciechowski Jarosław M50 249945 11:20 późny start
Filipiak Adrianna Scania W14 249942 11:00
Wolniewicz Natalia W14 249933 11:08
Krempińska Julia UKS Azymut Pabianice W16 1260703 11:07
Dudzińska Paulina W21E 504412 11:00 wczesny start
Kowalewska Anna 12 BZ Szczecin W21E 1392250 11:02
Owczarz Joanna W21E 249944 11:04
Miśkiewicz Martyna OK! Sport W21E 7200382 11:06
Królik Kinga UKS Azymut Pabianice W21E 8640907 11:08
Matyba Anna WKS Grunwald Poznań W21E 887091 11:10
Siess Małgorzata UKS Azymut Pabianice W21E 887236 11:12
Kubicka Zuzanna UNTS Warszawa W21E 8625739 11:14
Alabrudzińska Agnieszka 12 BZ Szczecin W21E 1394470 11:16
Cych Weronika WKS Śląsk Wrocław W21E 504041 11:18
Królewicz Justyna 12 BZ Szczecin W21E 1394424 11:20
Pabich Maria UKS Azymut Pabianice W21E 553466 11:22
Jędrowska Katarzyna 31 BLT W21E 249959 11:24
Filipiak Agnieszka Scania W21S 249925 11:26
Sobczak Izabela 5 pułk artylerii Sulechów W21S 2061726 11:28
Karpa Katarzyna Smashing pĄpkins W21S 249929 11:30
Sadurska-Galla Katarzyna Rajd Konwalii TEAM W21S 11:32
Jankowska Marta 12 BZ Szczecin W21S 11:34
Hoffmann Barbara W21S 887095 11:36
Konc Katarzyna UKS Azymut Pabianice W40 7202778 11:03
Szuleta - Kosicka Agnieszka Kb Maniac Poznań W45 11:01
Gorczyca Magdalena KS Hades W45 2067842 11:09 późny start
Galla Barbara HKS Azymut Mochy W55 423086 11:05