Menu
Lp Imię Nazwisko Klub/Firma Trasa Kategoria
1 Bartosz Augustyniak Augusty Dorośli
2 Kasia Augustyniak Augusty Dorośli
3 Rafał Augustyniak Augusty Dorośli
4 Małgorzata Baranowska Dorośli
5 Kamil Dzietczyk Aktywne Choszczno Dorośli
6 Tomasz Możdżyński Aktywne Choszczno Dorośli
7 Sylwia Telatyńska Aktywne Choszczno Dorośli
8 Kacper Banach Dzieci
9 Zuzanna Banach Dzieci
10 Nina Dwojak Pocahontas Dzieci
11 Maciej Gramacki Dzieci
12 Gabriela Gładysiak HKS "Łoś 47" Komorniki Dzieci
13 Marta Gładysiak HKS Dzieci
14 Piotr Gładysiak HKS Dzieci
15 Ula Gładysiak HKS Dzieci
16 Mikołaj Kępiński WKS Grunwald Dzieci
17 Jakub Konarczak Dzieci
18 Antonina, Krzysztof, Monika Korneluk Dzieci
19 Julia Kosicka Kb Maniac Poznań Dzieci
20 Adrianna Mateusz WKS Grunwald Dzieci
21 Marcel Możdżyński Aktywne Choszczno Dzieci
22 Filip Nowicki Aktywne Choszczno Dzieci
23 Hanna Pabich UKS Azymut Pabianice Dzieci
24 Konrad Pierzak Aktywne Choszczno Dzieci
25 Krystynka Wojciech Wilga Orient Dzieci
26 Agata Wolniewicz Dzieci
27 Franciszek Krempiński UKS Azymut Pabianice Sportowa M12
28 Maciej Sztranek UKS Azymut Pabianice Sportowa M12
29 Daniel Kalupa Aktywne Choszczno Sportowa M14
30 Jan Sztranek UKS Azymut Pabianice Sportowa M14
31 Maciej Andrzejczak UKS Azymut Pabianice Sportowa M16
32 Maciej Telatyński Aktywne Choszczno Sportowa M16
33 Konrad Płóciennik UKS Azymut Pabianice Sportowa M18
34 Dawid Zając UKS Azymut Pabianice Sportowa M18
35 Mateusz Filipiak Scania Sportowa M20
36 Artur Bednarek Oriento Expresso Team Sportowa M21E
37 Grzegorz Cieślak MJDOP Sportowa M21E
38 Mikołaj Druciarek WKS Grunwald Poznań Sportowa M21E
39 Wojciech Dwojak WKS Śląsk Wrocław Sportowa M21E
40 Artur Fliszkiewicz MJDOP Sportowa M21E
41 Cezary Gałązkiewicz Sportowa M21E
42 Marcin Gorzelańczyk KS Hades Sportowa M21E
43 Krzysztof Gruchot 12 BZ Szczecin Sportowa M21E
44 Łukasz Gryzio UKS Azymut Pabianice Sportowa M21E
45 Arkadiusz Jewuła 12 BZ Szczecin Sportowa M21E
46 Dariusz Konarczak KS Hades Sportowa M21E
47 Piotr Parfianowicz UNTS Warszawa Sportowa M21E
48 Tomasz Pierunek 12 BZ Szczecin Sportowa M21E
49 Zbigniew Pokrzywiński 12 BZ Szczecin/Azymut Mochy Sportowa M21E
50 Paweł Sawka Sportowa M21E
51 Dawid Stefański WKS Grunwald Poznań Sportowa M21E
52 Sławomir Szczepański MJDOP Sportowa M21E
53 Wojciech Wiatr :) Sportowa M21E
54 Sebastian Wojciech Wilga Orient Sportowa M21E
55 Rafał Wójcik KOS BnO Szczecin Sportowa M21E
56 Marcin Łuczak run4energy Sportowa M21E
57 Wojciech Bobrowski 12 BZ Szczecin Sportowa M21S
58 Rafał Pocierznicki 12 BZ Szczecin Sportowa M21S
59 Kamil Przyworski 5 pułk artylerii Sulechów Sportowa M21S
60 Andrzej Benewiat 12 BZ Szczecin Sportowa M35
61 Piotr Gabryszak Sportowa M35
62 Tomasz Grykiel KS Julian Sportowa M35
63 Przemysław Gładysiak HKS Sportowa M35
64 Jarosław Konczalski MKMB Sportowa M35
65 Bartłomiej Krause Biegaj z Mapą Sportowa M35
66 Piotr Krempiński UKS Azymut Pabianice Sportowa M35
67 Łukasz Nowicki 5 pułk artylerii Sulechów Sportowa M35
68 Tomasz Pabich UKS Azymut Pabianice Sportowa M35
69 Andrzej Rogowski 12 BZ Szczecin Sportowa M35
70 Tomasz Tkaczuk UKS Azymut Pabianice Sportowa M35
71 Rafał Wilk 12 BZ Szczecin Sportowa M35
72 Krzysztof Mol 5 pułk artylerii Sulechów Sportowa M40
73 Mariusz Nosalski Sportowa M40
74 Piotr Pancerz Sportowa M40
75 Krzysztof Rajewicz 31 blt Sportowa M40
76 Paweł Wolniewicz Sportowa M40
77 Jacek Gorczyca KS Hades Sportowa M45
78 Tomasz Kosicki Ok!Sport Sportowa M45
79 Marcin Marszałek OK! Sport Sportowa M45
80 Leszek Soboń CSWLąd Sportowa M45
81 Sławomir Burchardt KS Hades Sportowa M50
82 Jarosław Wojciechowski Sportowa M50
83 Adrianna Filipiak Scania Sportowa W14
84 Natalia Wolniewicz Sportowa W14
85 Julia Krempińska UKS Azymut Pabianice Sportowa W16
86 Agnieszka Alabrudzińska 12 BZ Szczecin Sportowa W21E
87 Weronika Cych WKS Śląsk Wrocław Sportowa W21E
88 Paulina Dudzińska Sportowa W21E
89 Katarzyna Jędrowska 31 BLT Sportowa W21E
90 Anna Kowalewska 12 BZ Szczecin Sportowa W21E
91 Justyna Królewicz 12 BZ Szczecin Sportowa W21E
92 Kinga Królik UKS Azymut Pabianice Sportowa W21E
93 Zuzanna Kubicka UNTS Warszawa Sportowa W21E
94 Anna Matyba WKS Grunwald Poznań Sportowa W21E
95 Martyna Miśkiewicz OK! Sport Sportowa W21E
96 Joanna Owczarz Sportowa W21E
97 Maria Pabich UKS Azymut Pabianice Sportowa W21E
98 Małgorzata Siess UKS Azymut Pabianice Sportowa W21E
99 Agnieszka Filipiak Scania Sportowa W21S
100 Barbara Hoffmann Sportowa W21S
101 Marta Jankowska 12 BZ Szczecin Sportowa W21S
102 Katarzyna Karpa Smashing pĄpkins Sportowa W21S
103 Katarzyna Sadurska-Galla Rajd Konwalii Team Sportowa W21S
104 Izabela Sobczak 5 pułk artylerii Sulechów Sportowa W21S
105 Katarzyna Konc UKS Azymut Pabianice Sportowa W40
106 Magdalena Gorczyca KS Hades Sportowa W45
107 Agnieszka Szuleta - Kosicka Kb Maniac Poznań Sportowa W45
108 Barbara Galla HKS Azymut Mochy Sportowa W55

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com