Menu

Organizator

Dominik Zalewski
os. B. Chrobrego 13/C
60-681 Poznań
 
tel: +48 692 48 48 01
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem biegaczem na orientację od czterech lat. Od półtora roku kreślę mapy. Z moich usług kartograficznych korzystały do tej pory takie lokalne imprezy jak: Poznaj Poznań Nocą czy Mistrzostwa Poznania w Biegu na Orientację. Jestem również współorganizatorem imprez na orientację. Do tej pory współorganizowałem trzy takie lokalne imprezy, z których każda przyciągnęła około 130 biegaczy. Byłem odpowiedzialny za elektroniczny pomiar czasu, budowę tras oraz ustawianie punktów kontrolnych w lesie. Udzielam się również w świecie otwartego oprogramowania pomagającego w organizacji biegów na orientację. Jestem autorem tłumaczenia na język polski programu do budowy tras Purple Pen oraz aktywnym komentatorem na forum dotyczącym rozwoju oprogramowania Open Orienteering Mapper służącego do kreślenia map. Na co dzień jestem programistą z tytułem doktora nauk matematycznych w specjalności informatyka.

Moja sportowa przeszłość w bardzo dużym skrócie obejmuje rozgrywanie meczów rugby na poziomie międzynarodowym (powołanie do kadry Polski kadetów) oraz kilkuletnie zmagania w triatholnie. Obecnie oprócz biegów na orientację moim drugim sportowym hobby jest wspinaczka skałkowa.